Zebra 05555BK110D ZipShip 5555, thermal transfer ribbon, wax/resin, 110mm
Obrazy mają charakter wyłącznie ilustracyjny.
Dostępność7-10 dni
U dostawcy:100 I WIĘCEJ SZTUK
Nasz kod: i624_tt0197
Parametry
Materiał TTR:
Wosk / żywica (wax/resin)
Średnica rdzenia:
25,4 mm (1")
Rolka folii TTR (m):
30 m
Szerokość folii TTR (mm):
110 mm
Wykonanie folii TTR:
Rola
Opis produktu
Zebra ZipShip 5555, taśma termotransferowa, 5555 wosk/żywica, pasuje do: (R)P4T, szerokość rolki: 110mm, długość: 30m.