(Pon.-Pt.: 7:00 - 15:00)info@CDRmarket.pl

Wszechstronne przemysłowe drukarki etykiet Brother serii TJ

Seria drukarek Brother TJ została opracowana z myślą o latach bezproblemowego drukowania. Wyróżniają się one długą żywotnością dzięki dużej wytrzymałości, a także wysoką prędkością drukowania i dużą pojemnością taśmy atramentowej, co z pewnością docenisz podczas wysokonakładowego drukowania w środowiskach przemysłowych. Ich konstrukcja i różne opcje połączeń sprawiają, że nadają się do szerokiego zakresu zastosowań w każdej branży.

 

Firma Brother wyprodukowała wiele wariantów tych drukarek przemysłowych, które różnią się rozdzielczością druku, prędkością druku, szerokością druku, możliwą pojemnością taśmy barwiącej, a także tym, że niektóre z nich posiadają ekrany dotykowe LCD lub panele dotykowe LED ze wskaźnikami. Jest więc zdecydowanie wiele opcji do wyboru, dzięki czemu można wybrać tę właściwą, która będzie najlepiej odpowiadać potrzebom. Wszystkie drukarki etykiet z serii TJ z wyjątkiem modelu TJ-4005DN, który wykorzystuje tylko bezpośredni druk termiczny, drukują przy użyciu technologii termotransferowej, dzięki czemu wydrukowane etykiety będą niezwykle odporne na działanie czynników atmosferycznych. Niektóre z nich posiadają nawet wewnętrzną nawijarkę.

Czemu służy wewnętrzna nawijarka w drukarkach etykiet?

Wewnętrzna nawijarka umożliwia drukowanie dowolnej liczby etykiet. Etykiety są natychmiast zwijane podczas drukowania w zgrabną rolkę wewnątrz drukarki, a wydrukowana rolka etykiet jest następnie gotowa do wyjęcia i użycia.

 
 

Kluczowe cechy drukarek etykiet Brother serii TJ:

  • Bezproblemowa integracja -> obsługa różnych języków poleceń (EPL2, ZPL2, DPL)
  • Oszczędność czasu i kosztów -> nie trzeba tak często wymieniać taśm, które są również bardzo łatwe do założenia
  • Wytrzymała konstrukcja do trudnych warunków produkcyjnych -> mają solidną metalową obudowę i ramę
  • Zwiększona produktywność -> dzięki wysokiej prędkości druku do 14 ips
  • Pierwszorzędny komfort obsługi -> dzięki wyświetlaczom LED, LCD i panelom dotykowym
  • Opcje łączności -> standardowo przez USB, port szeregowy, Ethernet i opcjonalnie Wi-Fi i Bluetooth

 

WSKAZÓWKA od nas: Oryginalne i kompatybilne etykiety samoprzylepne odpowiednie dla tego typu biurkowej drukarki przemysłowej Brother można znaleźć na naszej stronie internetowej w różnych długościach i szerokościach, a także folie do drukarek atramentowych TTR.

Jeśli nie masz pewności co do wyboru odpowiedniej drukarki etykiet lub masz jakiekolwiek pytania na ten temat, skontaktuj się z nami - z przyjemnością pomożemy we wszystkim.

 

-Sára z CDRmarket