Zebra 04800BK11045 TTR taśma 110mm x 450m TTR żywica
Obrazy mają charakter wyłącznie ilustracyjny.
DostępnośćW magazynie
W magazynie10 I WIĘCEJ SZTUK
Nasz kod: i624_tt0394
Parametry
Materiał TTR:
Żywica (resin)
Średnica rdzenia:
25,4 mm (1")
Rolka folii TTR (m):
450 m
Szerokość folii TTR (mm):
110 mm