Zebra 05095BK11030 TTR taśma żywica 110mm x 300m żywica
Obrazy mają charakter wyłącznie ilustracyjny.
DostępnośćW magazynie
W magazyniemniej niż 5 szt.
Nasz kod: i624_tt1000
Parametry
Materiał TTR:
Żywica (resin)
Średnica rdzenia:
25,4 mm (1")
Rolka folii TTR (m):
300 m
Szerokość folii TTR (mm):
110 mm