(Pon.-Pt.: 7:00 - 15:00)info@CDRmarket.pl

PANTUM - Czy znasz już ten nowy produkt na naszym rynku? Przedstawmy go...

Jesteśmy teraz jednym z pierwszych oficjalnych partnerów Pantum, marki, która jest zupełną nowością na rynku czeskim i słowackim. Ta stosunkowo młoda firma zapewne nie będzie tak dobrze znana większości z Was, dlatego bardzo się cieszymy, że możemy dziś przedstawić Wam Pantum.

 

Czym nowy producent chce zachwycić i zbudować zaufanie?

Hasłem przewodnim firmy Pantum jest: "Pantum - nowa era druku". Firma ta jest wyspecjalizowanym producentem głównie drukarek laserowychlaserowych urządzeń wielofunkcyjnych i oczywiście tonerów. Pomimo tego, że dopiero wchodzą na rynek czeski i słowacki, nie dajcie się zmylić - w rzeczywistości mają znacznie dłuższe doświadczenie. Firma Pantum została założona w 2000 roku, a swoją pierwszą drukarkę laserową wprowadziła na rynek w 2010 roku, odnosząc duży sukces. Zatem zrobienie wrażenia nie powinno być takie trudne, prawda? Co więc najbardziej charakteryzuje ich produkty?

 

Zalety produktów firmy Pantum:

  • Duża przystępność cenowa
  • Bardzo niska awaryjność i niezawodność
  • Podejście przyjazne dla środowiska
  • Jakość usług i rozwiązań w zakresie druku
  • Łatwość obsługi urządzeń
  • Bardzo korzystne koszty eksploatacji
  • Przyjemnie kompaktowe wymiary
  • Absolutnie wystarczające wyposażenie
  • Wysoka stabilność urządzenia
  • Łatwa instalacja sterowników w tzw. procesie "one-step"

 W czasie obecności na rynku Pantum wprowadziło również swoje wszechstronne produkty, w tym nowe kolorowe laserowe drukarki jednofunkcyjne oraz kolorowe laserowe drukarki wielofunkcyjne.Drukarki laserowe i laserowe urządzenia wielofunkcyjne Pantum

W naszym asortymencie można znaleźć na przykład laserową czarno-białą drukarkę wielofunkcyjną Pantum M6500NW, która zapewnia 4 rodzaje układu i funkcję autokorekty. Jest łatwa w obsłudze, a efekt kopiowania jest wyraźny i schludny. Pantum M6500NW umożliwia drukowanie bezprzewodowe za pomocą interfejsu Wi-Fi i będzie wyglądać bardzo elegancko zarówno w biurze, jak i w domu. Nadaje się ona również do służby zdrowia, e-handlu, firm logistycznych, sklepów stacjonarnych i innych.

 

Pantum M6500NW

 

Pośród drukarek laserowych Pantum, znajdziesz również P3305DW, która ma prosty, ale bardzo nowoczesny design w kolorze białym z szarymi akcentami. Ta drukarka laserowa przeznaczona jest raczej dla małych i średnich firm. Jednak jej potencjał można wykorzystać również w większym gospodarstwie domowym do celów osobistych.

P3305DWPantum P3305DW wyróżnia się łatwością obsługi, optymalną funkcjonalnością, szybkim uruchamianiem, interfejsem sieciowym, szybkością, ale co najważniejsze niższymi kosztami druku. Posiada również funkcję druku dwustronnego i podobnie jak urządzenie wielofunkcyjne M6500NW obsługuje drukowanie bezprzewodowe poprzez Wi-Fi lub NFC za pomocą interfejsu sieciowego LAN. Co tu dużo mówić, jest to obecnie bardzo pożądana funkcja w drukarkach.

O tym, dlaczego i jak to zrobić, możecie przeczytać również w naszym wpisie na blogu zatytułowanym: "Zapotrzebowanie na bezpośrednie drukowanie z urządzeń mobilnych rośnie. Czy wiesz, jak to zrobić?".

 

Co z materiałami eksploatacyjnymi?

tonerami Pantum możesz łatwo i w profesjonalnej jakości wydrukować wszystko, czego potrzebujesz.
Ponownie, kluczową rzeczą, którą szczyci się Pantum, jest niska awaryjność, którą charakteryzują się również ich tonery. W końcu produkują je już od ponad 10 lat. W rzeczywistości awarie kartridży zdarzają się w mniej niż 0,5% przypadków. Ponadto Pantum ma wizję ujednolicenia kompatybilności wkładów do drukarek, tak aby przynajmniej większość drukarek Pantum korzystała z jednego rodzaju tonera, co z pewnością byłoby dużym plusem.

 

Wskazówka: "Dokąd z pustym tonerem"


Wierzymy, że drukarki laserowe i wielofunkcyjne Pantum będą dla Ciebie świetnym wyborem!